|
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷Monday, August 20, 2018
چند رسانه ای
  • /userUpload/files/pics/bodyNews2/0photo_2018-04-01_11-44-33.jpg
  • برگزاری اردوی جهادی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بجنورد
  • /new.aspx?id=7947
  • /userUpload/files/pics/bodyNews2/0photo_2018-03-28_12-29-27.jpg
  • برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویان خراسان شمالی
  • /new.aspx?id=7945
  • /userUpload/files/pics/bodyNews2/0photo_2018-03-27_19-46-29.jpg
  • برگزاری اردوی جهادی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بجنورد در روستای باران آباد
  • /new.aspx?id=7943
  • /userUpload/files/pics/bodyNews2/0photo_2018-02-20_16-57-44.jpg
  • مراسم تشییع شهدای مطهر گمنام در بجنورد
  • /new.aspx?id=6613
  • /userUpload/files/pics/bodyNews2/0DSC_0258.JPG
  • مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) در دانشگاه بجنورد
  • /new.aspx?id=6611
کد خبر: ۱۴۰۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی روسیه با معرفی نفرات برتر اوزان دهگانه به اتمام رسید.

برترین فرنگی‌کاران روسیه مشخص شدند/قهرمانی سیمینوف و ماریانیان,

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی روسیه در روزهای ۱۵ تا ۱۹ مردادماه در اودینتسوف برگزار شد که اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- ویتالی کابالویف ۲- ویکتور ودرنیکوف ۳- باتیر بولتایف و واسیلی توپویف
۶۰ کیلوگرم: ۱- مینگیان سیمینوف ۲- جامبولات لوکایف ۳- آرتور پتروسیان و رودین سوماتوف
۶۳ کیلوگرم: ۱- استپان ماریانیان ۲- ابراهیم لابازانوف ۳- رومان ایوانوف و رستم کوچباروف
۶۷ کیلوگرم: ۱- زائور کابالوف ۲- الکسی کیانکین ۳- پاول سالیف و عظمت احمداف
۷۲ کیلوگرم: ۱- ابوزید مانتسیگوف ۲- عسکر اورشوکدوگوف ۳- گاریک گولومیان و الکساندر پایوین
۷۷ کیلوگرم: ۱- الکساندر چهرکین ۲- ایراکلی کالاندیا ۳- روسلان ایساکوف و دمیتری ژیویف
۸۲ کیلوگرم: ۱- امیل شرف الدین اف ۲- ادلان آکیف ۳- واگ مارگاریان و الیاس ماگومادوف
۸۷ کیلوگرم: ۱- بخان اوزدیف ۲- داویت چاکوتادزه ۳- ایلیا نیکیفوروف و گامزات یوسوپوف
۹۷ کیلوگرم: ۱- موسی اولویف ۲- نیکیتا ملنیکوف ۳- ایلیا بوریسوف و دانیلا سوتانیکوف
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- سرگئی سیمینوف ۲- ویتالی شور ۳- لوم علی آکایف و زورابی گدخوری

برچسب ها:



نظر شما



نام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*: